Освітній процес

Структура 2021/2022 навчального року

Відповідно до статті 10 Закону України “Про повну загальну середню освіту” 2021/2022 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – День  знань – і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр - з 01 вересня по 24 грудня 2021 року;
ІІ семестр - з 10 січня по 08 червня 2022 року.

Навчання у 4-х та випускних 9-х  класах закладу закінчуватиметься проведенням державної підсумкової атестації. Державна підсумкова атестація буде проводитись відповідно до чинного Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

Упродовж навчального року для учнів будуть проводитись канікули:

осінні з  01 листопада по 07 листопада 2021 року;
 зимові з 25 грудня 2020 року до 9 січня 2022 року ;
 весняні з 28 березня до 03 квітня  2022 року .

Державні свята та неробочі дні:
14 жовтня (четвер) — День захисників України
8 березня (вівторок) — Міжнародний жіночий день
3 травня (вівторок)  -
 вихідний на честь Дня праці (1 травня)
9 травня (іпонеділок) — вихідний на честь Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов, запогодженням з відповідними місцевими органами управління освітою, можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул.