Матеріально-технічне запезпечення

Матеріально-технічна база школи відповідає цілям і завданням освітнього закладу. Будівля школи розміщена на земельній ділянці площею 2753 кв. м., де знаходяться: імпровізований  баскетбольний  майданчик та футбольний майданчик, ,  ігрова зона для початкових класів. Під’їзні шляхи та прилеглі території асфальтовано. На території створено зелені зони (22 дерева ), квітники з багаторічними та однорічними квітами, зона відпочинку, налагоджено зовнішнє освітлення будівлі та території школи.
Школа має один основний вхід з вул. Білоруської та один  виїзд для господарських потреб з  вул. Олександрівської, забезпечена пандусом при вході на територію закладу та пандусом при вході у приміщення школи. Територія школи повністю огороджена. Спортивний комплекс навчального закладу складається зі спортивної зали.
У навчальному закладі встановлено автономне опалення (котельня на твердому паливі).
Школа – це двоповерхова будівля загальною площею 1 193 кв. м, спортивною залою, актовою залою, харчоблоком, обідньою залою, бібліотекою та 10 навчальними кабінетами, актова зала та 2 кабінети початкової школи оснащені сучасними проекторами.
У школі є комп’ютерний  клас на 10 робочих місць та на 5 робочих місць. Школа має 3 Wi-Fi зони, усі комп’ютери у закладі підключені до мережі Internet.