8 трав. 2023

"Шляхами історії": про День пам'яті та примирення старшокласникам

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва провели для учнів 5-9 класів Херсонської гімназії 2, навчально-виховного комплексу 8, ліцею журналістики бізнесу та права до Дня пам’яті і примирення виховний захід «Шляхами історії».
8 трав. 2023

Відзначення Дня пам'яті та примирення в Херсонській гімназії № 2

Працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки провели для учнів 2-5 класів Херсонської гімназії 2 та Навчально-виховного комплексу 8 виховний захід "Пам'ятаємо про вас, Герої України".
1 трав. 2023

Зустріч із письменницею Олександрою Орловою

Для учнів молодшого та середнього шкільного віку Херсонської гімназієї № 2, ЛЖЕПУ та НВК № 8 було організовано та проведено зустріч із українською письменницею Олександрою Орловою.
19 квіт. 2023

Відзначаємо День вдячності волонтерам

Напередодні Дня вдячності волонтерам учні нашої гімназії, а також Херсонського НВК № 8 та ЛЖЕПу зустрілися з представниками «Товариства Червоного Хреста в Херсонській області». Цю зустріч для учнів організували працівники Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва імені Бориса Лавреньова.
18 квіт. 2023

18 квітня - Міжнародний день пам'яток та історичних місць

18 квітня, у Міжнародний день пам'яток і визначних місць та День пам'яток історії та культури України, учні Херсонської гімназії 2, НВК 8, ЛЖЕП здійснили цікаву віртуальну подорож видатними пам’ятками Херсонщини з відомим херсонським краєзнавцем, музеєзнавцем, а зараз – провідним науковим співробітником Музею історії Києва Андрієм Лопушинським.
15 квіт. 2023

Виступ Олексія Пронікова на ХІІ Форумі Президентів шкільного самоврядування

На ХІІ Форумі Президентів шкільного самоврядування під назвою «Шляхи удосконалення учнівського самоврядування» Херсонську гімназію № 2 представив Олексій Проніков, учень 7 класу.
14 квіт. 2023

Учні Херсонської гімназії № 2 - знавці європейського сліду в історії Херсонщини

Учні Херсонської гімназії № 2 активно долучилися до онлайн-проєкту «Європейці в історії Херсона», організованого Херсонським будинком дитячої та юнацької творчості до Міжнародного дня пам'яток та визначних місць. Даний проєкт дозволив учням гімназії не лише перевірити власні знання з історії рідного краю та пригадати імена визначних європейців, які вплинули на економічний та культурний розвиток Херсона, але й дізнатися багато цікавого.
9 квіт. 2023

Вітаємо учнів гімназії - переможців конкурсу "Ерудит - молодша ланка"

Раді вам повідомити, що учні нашої гімназії Віктор Ковтун (4 клас), Руслана Біблій (3 клас), Поліна Бузало (3 клас) та Даринка Пронікова (2 клас) стали переможцями відбіркового етапу інтелектуальної гри "Ерудит - молодша ліга-2023".
9 квіт. 2023

Тиждень здоров'я у Херсонській гімназії № 2

Перший тиждень квітня для Херсонської гімназії № 2, як і для всіх інших закладів середньої освіти, пройшов під гаслом здорового способу життя. Адже 7 квітня щороку відзначається Всесвітній день здоров’я.
8 квіт. 2023

Вітаємо Бабенка Максима, переможця міського конкурсу "Я маю право на життя"

Комісія з питань захисту прав дитини Міського учнівського парламенту організувала та провела конкурс "Я маю право на життя". Учень нашої гімназії Максим Бабенко посів ІІ місце в номінації "Вірші".