21 квіт. 2021

Школа молодого політика

Міжнародний республіканський інститут в Україні запрошує школярів та студентів до участі у програмі «Школа молодого політика. Бюджет участі міста на практиці». Ви зможете дізнатись, як отримати кошти з місцевого бюджету для реалізації вашої ідеї.
15 квіт. 2021

ВЕСНА НАДІЙ з ХНТУ!

Херсонський національний технічний університет запрошує учнів 9,10, 11х класів, їхніх батьків та всіх зацікавлених на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
9 квіт. 2021

“Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива”

Про інформаційну кампанію
12 бер. 2021

Фестиваль-конкурс патріотичної пісні "Пісня лунає, на мир надихає"

У Херсонській гімназії № 2 Херсонської міської ради 12.03.2021 року відбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Пісня лунає, на мир надихає», який проходить у закладі другий рік поспіль
10 бер. 2021

Результати проведення міського турніру "Знавці міста Херсона - 2021""

Вітаємо команду нашої школи у складі : Біблія Дмитра, Пустовойтова Кирила, Гаврилової Кароліни, Олтянової Анастасії а також їх наставницю та кервника Пархомову Катерину Юріївну з чудовим результатом - 2 місце з 35 команд. Бажаємо перемоги у фіналі!
9 бер. 2021

До Дня народження Кобзаря

Про Шевченка написано дуже багато, але є цікаві епізоди із його життя, про які ми ще дуже мало знаєм
5 бер. 2021

Привітання з Міжнародним жіночим днем

Учні школи щиро привітали дівчат та жінок з 8 березня святковим концертом . Щиро, по-справжньому, від усього серця лунали слова вдячності за турботу і ласку, материнське тепло і відданість.
26 лют. 2021

Університети Європи: Польша, Чехія, Словаччина, Австрія

Zoom конференція " Все про безкоштовну освіту в Польші, Чехії, Словаччині" 06 березня 2021 о 13.00
29 січ. 2021

Дитяча медіа школа від "Першого регіонального"

З 20.02 вперше на Херсонщині розпочинає свою роботу Дитяча медіа школа від "Першого регіонального", мета якої розкрити творчий потенціал підлітків та допомогти їм визначитися з майбутньою професією.
23 груд. 2020

Привітання з Різдвяними святами

Учнівський парламент привітав учнів школи з прийдешніми святами