Акції

У ШКОЛІ СТАРТУВАВ ЗБІР КРИШОК ВІД ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК НА ПРОТЕЗИ ДЛЯ ВОЇНІВ

"Збирай кришки на протези для воїнів" – благодійна акція під таким гаслом стартувала в Україні. Організатори просять українців здавати пластикові пляшки і кришки від них в спеціальні контейнери, які будуть встановлені в торгових мережах та громадських місцях. Такий контейнер є і у нашій школі, на першому поверсі.

Передбачається, що кришки будуть дробитися в гранули і використовуватися як сировина для виготовлення протезів, які необхідні постраждалим українським військовим і членам добровольчих батальйонів. Розглядається також і варіант продажу сировини. "Попереду серйозна робота: на один якісний індивідуальний протез необхідно 80 тисяч пляшок з кришками", — пишуть організатори.

ПІДТРИМАЄМО АКЦІЮ  “БАТАРЕЙКУ – ЗАВАДУ, ПРИРОДІ – СВОБОДУ!”

Щодня ми викидаємо у смітник сотні дрібних предметів, навіть не задумуючись, якої шкоди вони можуть завдавати довкіллю. Для розкладення у природніх умовах використаного пластику, лампочок, дисків та батарейок, які опиняються на сміттєзвалищі, необхідно кілька сотень років, натомість вони сильно забруднюють грунти, підземні води та ріки токсичними речовинами, що входять до їх складу. Допомогти вплинути на цю ситуацію може кожен із нас, поставившись відповідально до того, що викидає на смітник щодня, адже часом половину твердих побутових відходів можна переробляти.

Перш за все це стосується джерел живлення – батарейок. Після використання їх не варто викидати до загального відра, а потрібно зберігати та віддавати на утилізацію. Як запевняють екологи, одна батарейка, викинута в землю, забруднює 400 літрів води або 20 кв. м ґрунту – інакше кажучи, вбиває одного їжака і два дерева.

На першому поверсі у нашій школі знаходиться контейнер для збору батарейок!

АКЦІЯ ЗІ ЗБОРУ МАКУЛАТУРИ "ПАПІР - ЦЕ ЖИТТЯ!"

Щоб взяти участь у акції потрібно принести макулатуру до пункту збору (тобто до бібліотеки у школі).