Конкурс «МАН-Юніор Ерудіт»

Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудіт»

До участі в заході запрошуються учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальни

х закладів і вихованці позашкільних навчальних закладів відповідного віку.

«АСТРОНОМ-ЮНІОР» (відбудеться 10 грудня 2013 р.) направлений на популяризацію та поглиблення знань з астрономії, а також на підготовку до конкурсів Малої академії наук та учнівських олімпіад з астрономії:

- для учнів 5-7 та 5-9 класів при виконанні тестових завдань використовуються знання, здобуті школярами в шкільних курсах з природознавства, географії, фізики;

Для підготовки рекомендуємо використовувати крім підручників публікації науково-популярного журналу «Школа юного вченого» (за 2010-2013 р.р.) та інших науково-популярних видань, посібників, а також матеріалів Інтернет-ресурсів.

«ТЕХНІК-ЮНІОР» (відбудеться 11 грудня 2013 р.) спрямований на поглиблення в учнів знань з історії науки, техніки та розвиток логічного мислення і деяких навиків з винахідництва. Основними темами для тестових завдань визначені наступні:

- життя та внесок у науку Ісака Ньютона, ;

- розвиток авіації, оскільки в грудні 2013 році виповнюється 110 років з дня першого успішного польоту на літаку, який здійснили брати В. та О. Райт, що вважається днем народження сучасної авіації, 100 років з дня виконання мертвої петлі та 110 років з дня народження українського конструктора авіадвигунів О. Г. Івченко;

- розвиток вітчизняного авіабудування.

Для підготовки рекомендуємо використовувати крім підручників публікації науково-популярного журналу «Школа юного вченого» (№1-2 2013 р. та №4-5 2012 р.) та інших науково-популярних видань, посібників, а також матеріалів Інтернет-ресурсів.

«ЕКОЛОГ-ЮНІОР» (відбудеться 13 грудня 2013 р.) націлений на екологічне виховання учнів, охоплює основні знання з біології, географії, безпеки життєдіяльності, а також відомості про природоохоронну діяльність, енергозбереження тощо. До тестових завдань будуть включені питання про діяльність В.І. Вернадського та його вчення, оскільки в 2013 році виповнилося 150 років з дня його народження.

Для підготовки рекомендуємо використовувати крім підручників публікації науково-популярного журналу «Школа юного вченого» (зокрема №3 2013 р.) та інших науково-популярних видань, посібників, а також матеріалів Інтернет-ресурсів.

«ІСТОРИК-ЮНІОР» (відбудеться 12 грудня 2013 р.) спрямований на поглиблення в учнів знань з історії, на підготовку до конкурсів Малої академії наук та учнівських олімпіад. Завдання відповідають шкільній програмі і включають матеріали, що вивчені у І півріччі 2013-14 навч. р. та у попередні роки. Матеріал відповідає підручникам, рекомендованим Міністерством освіти і науки України.