Матеріали для підготовки

Державна підсумкова атестація 9 клас

Електронні версії збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів ЗНЗ

1. «Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас»(укл. Мацько Л. І., Христенок В. Ф., Сидоренко О. М., Мацько О.М.). Повна версія.
  2. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас» (авт. Глобін О. І., Єргіна О. В., Сидоренко П. Б., Комаренко О.В.). Повна версія.
  3. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас»(авт. Гладковський Р. В., Довгань А. І., Паламарчук Л. Б., Совенко В. В.). Повна версія.
  4. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас»(авт. Костильов О. В., Андерсон О. А.). Повна версія.
  5. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з хімії. 9 клас» (авт. Титаренко Н. В., Лашевська Г. А.). Повна версія.
  6. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас»(авт. Коваленко О. Я., Чепурна О. В., Ворон Г. Л., Шопулко М. Н.). Повна версія.
  7. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 9 клас»(авт. Засєкіна Т. М., Коваль В. С., Сиротюк В. Д., Чернецький І. С.). Повна версія.
  8. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 9 клас»»(авт. Морзе Н. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Войцеховський М. О., Проценко Т. Г.). Повна версія

Державна підсумкова атестація 4 клас

Електронні версії збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х класів ЗНЗ