Херсонська гімназія №2 Херсонської міської ради

Про продовження обмежувальних заходів у закладі у період карантину

ХЕРСОНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ № 2

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

від 31.03.2020р.                                                                                                         № 25-О

Про продовження обмежувальних

заходів у закладі у період карантину

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», наказу управління освіти  і науки Херсонської обласної державної адміністрації від 27.03.2020 року № 14 «Про продовження обмежувальних заходів у закладах освіти Херсонської області  у період карантину», рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 26.03.2020 року, управління освіти Херсонської міської ради від 30.03.2020 року № 61-Т

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити тимчасове призупинення освітнього процесу до 24 квітня 2020 року.
  2. Педагогічному колективу та технічному персоналу продовжити працювати за гнучким (дистанційним) режимом  роботи відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України  від 04 жовтня 2006 року № 359.
  3. Адміністрації закладу внести зміни до освітніх програм, спрямовані на виконання державного стандарту в повному обсязі.
  4. Педагогам закладу:
    1. Із 06.04.2020 року продовжити організацію освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання.
    2. Розробити графіки проведення консультацій, відеоуроків, тощо для ефективної взаємодії із учасниками освітнього процесу.
    3. При визначенні доцільності, характеру, змісту та обсягу домашніх завдань враховувати індивідуальні особливості учнів та педагогічні вимоги.
  5. Педагогу-організатору Новиковій М.О. розмістити на веб-сайті закладу графіки проведення консультацій, відеоуроків, тощо для ефективної взаємодії із учасниками освітнього процесу.
  6. Виконуючою обов’язки медичної сестри закладу на час карантину призначити вчителя біології та основ здоров'я Нестеренко І.О.
  7. Виконуючій обов’язки медичної сестри Нестеренко І.О. щодня вимірювати температуру педагогічного колективу та технічного персоналу закладу.
  8. Завгоспу школи продовжити роботи щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у закладі.
  9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                                      Віталій ХОМЕНКО