Херсонська гімназія №2 Херсонської міської ради

Про протиепідемічні заходи у гімназії щодо попередження корона вірусної інфекції

ХЕРСОНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 2

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

м. Херсон

від 29.03. 2021 р.                                                                                                              № 13-О

Про протиепідемічні заходи у гімназії

щодо попередження корона вірусної інфекції

Відповідно до наказу управління освіти від 29.03.2021 р. № 59-Т «Про протиепідемічні заходи у закладах освіти м. Херсона щодо попередження розповсюдження короновірусної хвороби,  на підставі рішень регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 26.03.2021 р. (протокол № 7), міської комісії з питань ТЕБ та НС від 29.03.20221 р. (протокол № 7), з метою запобігання поширенню короновіруса 2019-nCoV  в місті

НАКАЗУЮ:

1. Перевести з 05.04.2021 р. по 18.04.2021 р. здобувачів освіти на дистанційне навчання.

2. Заборонити:

2.1. Відвідування навчального закладу.

2.2.Проведення  в навчальному закладі батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій та поїздок.

3. З 05.04.2021 р. змінити умови праці педагогічних працівників гімназії, а саме перевести на гнучкий (дистанційний) режим роботи під час карантину, з можливістю віддаленого дистанційного навчання здобувачів освіти та з дотриманням встановленого, згідно з тарифікацією, робочого часу (педагогічного навантаження) без зміни інших умов праці.

4. Визначити робоче місце педагогічних працівників за їх місцем проживання за необхідності використання власної комп’ютерної техніки.

5. Затвердити графік роботи педагогічних працівників та технічного персоналу гімназії на період дистанційного навчання.

6. Практичному психологу Олені ГОЛИШ розробити індивідуальний план роботи на період карантину.

7. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Аллі АНТОНЕНКО:

7.1. До 02 квітня 2021 року організувати інформування батьківської громадськості, трудового колективу про особливості роботи гімназії у період обмежувальних заходів.

7.2. З 05 квітня 18 квітня 2021 року забезпечити організацію освітнього процесу  з використання технологій дистанційного навчання.

7.3. До 04.04.2021 розмістити на веб-сайті закладу графіки проведення консультацій, відео-уроків, онлайн-уроків тощо для ефективної взаємодії з учасниками освітнього процесу.

8. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Аллі АНТОНЕНКО:

8.1. Організувати виконання в повному обсязі навчальних планів педагогами.

8.2. Внести зміни до навчального розкладу на період дистанційного навчання дотримуючись санітарних правил і норм щодо формування навчальних занять, тривалості навчальної діяльності з технічними засобами навчання.

8.3. Надавати педагогічним працівникам методичну допомогу щодо організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання.

9. Педагогічним працівникам:

9.1. Розробити індивідуальний план роботи на період карантину. У плані вказати вид діяльності вчителя відповідно до навантаження, враховувати заходи щодо забезпечення проведення навчальних консультацій за допомогою дистанційних технологій.

9.2. Забезпечити виконання освітньої програми шляхом організації освітнього процесу в синхронному та асинхронному режимах із використанням технологій дистанційного навчання згідно розкладу навчальних занять.

9.3. Здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання зручним способом, з подальшим занесенням до відповідних сторінок класного журналу

9.4. Забезпечити виконання методичної, організаційно-педагогічної роботи згідно індивідуального плану роботи педагогічного працівника.

9.5. Заповнення класних журналів здійснювати згідно Інструкцій з ведення класних журналів учнів 1-9  класів закладів загальної середньої освіти.

9.6. Надати рекомендації учням та їх батькам щодо самостійного вивчення навчального матеріалу.

9.7.  При визначенні доцільності, характеру, змісту та обсягу домашніх завдань враховувати індивідуальні особливості учнів та педагогічні вимоги.

9.8. Розміщувати навчальні матеріали (презентації, тести, таблиці, тощо) в блогах, надсилати завдання для перевірки знань учнів через Google Classroom, Viber, ZOOM.

10. Класним керівникам 1-9 класів:

10.1. Провести роботу з батьківською громадськістю стосовно переведення закладу на дистанційну форму навчання з 05 по 18 квітня 2021 року.

10.2. Консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та методи його запровадження в телефонному режимі.

10.3. Контролювати виконання учнями завдань.

10.4. Здійснювати зворотній зв'язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному та онлайн-режимі.

10.5. Проводити просвітницьку роботу з учнями та їх батьками щодо заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та особистої гігієни.

11. Медичній сестрі Олені Щербаковій забезпечити щоденний контроль за виконанням протиепідемічних заходів.

12. Завгоспу закладу Світлані ЧИСТЯКОВІЙ:

12.1. Забезпечити  дезінфікуючими засобами обробку поручнів, поверхонь відповідно до інструкції даного засобу.

12.2. Під час тимчасового припинення занять забезпечити безперебійне тепло-, енерго-, водопостачання та водовідведення у закладі.

12.3. Забезпечити збереження майна та організувати чергування обслуговуючого персоналу.

12.4. Взяти під особистий контроль роботу сторожів.

13. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                                   Віталій ХОМЕНКО

ОЗНАЙОМЛЕНІ:                                                                               Алла АНТОНЕНКО

Любов ПАНЧОХА

Ірина НЕСТЕРЕНКО