Соціально - психологічна служба

Основною метою діяльності психологічної служби є :

• соціально – психологічне забезпечення процесу реформування освіти на всіх її рівнях;
  • здійснення психологічної експертизи, соціально – психологічної корекції, соціальної реабілітації учнівської молоді;
  • психологічна просвіта всіх учасників навчально – виховного процесу.

Психологічна служба школи

• Забезпечує охорону та захист прав дітей і підлітків, представляє їхні інтереси у різноманітних інстанціях.
  • Вирішує питання соціального захисту дітей.
  • Надає допомогу у соціалізації учнів.
  • Надає консультації з проблемних питань, психологічну підтримку у скрутних ситуаціях.
  • Дбає про психологічне здоров'я всіх учасників навчального процесу.
  • Навчає учнів, батьків та вчителів прийомам ефективного спілкування, вирішення конфліктних ситуацій та саморегуляції.
  • Здійснює профілактику залежних форм поведінки, девіантної поведінки та насильства в учнівському середовищі.
  • Здійснює психологічний супровід профільного навчання, сприяє процесу самореалізації старшокласників.
  • Здійснює просвітницьку роботу щодо здорового способу життя.