Виховуємо патріота

30.01.2023 року до наших учнів завітав у гості справжній герой – поет, письменник, Захисник України Сергій Пантюк.
Наш дорогий гість презентував свої численні книги для дітей різного віку, деякі з яких дуже знайомі наших юним читачам, зокрема книга «Емоджинаріум», а про деякі вони тільки дізналися під час зустрічі і виявили бажання їх прочитати. Поділився пан Сергій останніми своїми віршами, написаними ним в окопах для славної «Абетки переможців», яка щойно вийшла друком і буде скоро поширена в бібліотеки України, зокрема й Херсонщини.
Під час зустрічі  діти виявили неабияку активність, ставлячи гостеві велику кількість запитань, показуючи йому своїх різноманітних пухнастих домашніх улюбленців, а також ділячись відгуками про прочитаний «Емоджинаріум» та «Ґелґотунчика Шкоду». Це було дуже зворушливо!
Без перебільшень, такі зустрічі дуже потрібні в наш нелегкий час, бо вони насичені світлом, добром, натхненням, додають нам усім сил, витривалості та впевненості в чудовому майбутньому у нашій славній Україні!
Нашому шанованому гостеві величезна подяка, а також сил, здоров’я в захисті Батьківщини і багато натхнення на подальшу творчість!

Учні та вчителі Херсонської гімназії № 2 підготували щирі привітання країні з Днем Соборності 22.01.2023 року https://youtu.be/Mo3roim07z0

Салімоненко Ангеліна, Михайловська Анастасія та Левченко Артур - учні 7,8 класу Гімназії № 2 підготували цікаву відеоекскурсію містом Херсоном за назвою: " Прогулянка вуличками старого міста Херсон". Команда з цією роботою посіли ІІ місце у номінації фільм у міському конкурсі "Юні екскурсрводи" проведеного будинком дитячої та юнацької творчості. Приємного перегляду! https://m.youtube.com/watch?v=QTbq8fYNXKQ&feature=youtu.be

21.11.2023 року у Херсонській гімназії № 2 пройшов виховний захід присвячений Революції Гідності.

Віжічаніна Лілія Михайлівна висвітлила події цього періоду в Києві та Херсоні. Наприкінці заходу діти

закріпили свої знання онлайн-вікториною. Відео заходу можна переглянути за посиланням

09.11.2023 Вчитель української мови та літератури Віжічаніна Лілія Михайлівна провела для учнів Херсонської гімназії № 2 онлайн-захід до Дня української мови та писемності. Діти почули унікальні особливості нашої мови, поспівали українських пісень, найактивніші учасники отримали високі оцінки з української мови.

Організація виховної та позакласної роботи в школ

08.10.2021 на базі Херсонської гімназії 2 у рамках місячника краєзнавства відбулась зустріч у форматі жива книга з істориком Андрієм Івановичем Лопушинським. Учні дізналися про особливості життя Війська Запорізького Низового на Кам'янській і Олешківській Січі, переглянули фотографії предметів знайдених під час археологічних експедицій.

30.09.21  до 80 річниці трагедії Бабиного Яру учні 7 класу херсонської гімназії 2 переглядали "Національний урок пам'яті 2021".

В рамках місячника правових знань на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулася зустріч з секретарем Ради оборони Андрієм Гордєєвим, яких розповів учням про правові засади виборчої системи України

Лекція про надання першої медичної допомоги представниками Товариства Червоного Хреста

У Херсонській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 2 Херсонської міської ради щоденно проходить ранкова зарядка для всіх учнів

22 жовтня учні побували на екскурсії у 208 Хесонській зенітно-ракетній гвардійській бригаді, з метою виховання почуття гордості і поваги до захисників країни,усвідомлення приналежності до українського народу.