Виставкова зала

Виставка репродукцій картин Архипа Куїнджі

Картини Куїнджі вражають світлом і кольором. Навіть длят их  хто не дуже розбирається в живописі видно, яку насолоду доставляє художнику «ловити мить». Удавана графічність деяких пейзажів при найближчому розгляді виявляється багатобарвним і багатошаровим (в прямому і переносному сенсі) зображенням реального світу. Незвичайна і композиційна компонування багатьох полотен, буквально вражає глядача, далека від канонів «правильного» розташування. Репродукція не може повною мірою передати ефект від цього полотна – у випадку з Куїнджі це твердження більш ніж справедливо. Учні нашої школи можуть насолоджуватися цими прекрасними творіннями художника завдяки Волковій Валентині Костянтинівні. Дякуємо Валентина Константинівна!

КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ

З початку навчального року ми з вами насолоджуємося прекрасними зображеннями скульптур у коридорі нашої школи. Виставку цих прекрасних робіт скульптора О.Леонова допомогла нам зробити  Волкова Валентина Костянтинівна – голова просвітницького центру культури ім. Л. Українки, член міжрегіональної спілки письменників.

Образотворче мистецтво володіє однією важливою якістю: воно постійно іде за життям і постійно оновлюється. Так, кожне покоління художників, сприйнявши досягнення попередників, вносить свої елементи, які відображають життя в його нових проявах.

Прикладом тому може бути творчість скульптора Олексія Леонова, який народився в 1982 році в Україні. Обдарований хлопчик з раннього дитинства відчув потяг до скульптури. У 2 роки почав ліпити з пластиліну, а з п’яти в художній студії взявся і за глину. У 1993 році вступив до Державної художньої середньої школи ім. Т.Г. Шевченка в Києві на відділення скульптури. У 2005 році він з відзнакою закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури майстерні професора Швецова В.В. Ще в студентські роки Олексій виявив великий інтерес до філософії, світової культури та історії релігій. Подальше вдосконалення його майстерності пройшло в аспірантурі у академіка Василя Захаровича Бородая. У 2008 році Леонов стає членом Спілки художників України.

Мистецтво Леонова несе в собі риси унікальності та новаторства. Воно стало проривом в художньому осмисленні  історії всього людства. Скульптор переступив рамки національної школи, глянув на буття з передових позицій ХХІ століття, в якому інформаційний простір, будучи основою, носить загальносвітовий характер.

Твори Леонова можна сказати, що вони виконані на основі глибоких знань законів пластичної анатомії людського тіла. У більшості робіт використано техніку шамоту, що дозволяє зберегти всі особливості авторського  ліплення і зближує її з технікою олійного живопису, при якій твір від задуму до завершення створюється автором.

Мистецтво Олексія несе яскраво виражений позитивний заряд, сприяє зближенню народів, спрямовує людину до  духовно - моральних ідеалів.

За період з 2005 по 2014 рік пройшло більше 50 персональних виставок по містах Росії, України, Білорусії.

Роботи Олексія Леонова знаходяться більш ніж в 30 містах світу, таких як: Чикаго, Х’юстон, Страсбург, Ле Бурже, Кельн, Варна, Мумбаї, Калькутта, Пекін, Астана, Москва, Санкт -Петербург, Іркутськ, Калуга, Київ, Сімферополь та ін.